Ana Sayfa / Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?

.

e² Genç Mühendisler LEGO®  ile farklı kategorilerde eğlenceli atölyeler düzenliyor. Düzenli eğitim programlarımızın yanı sıra, okul içi uygulamalarımız, özelleştirilmiş doğum günü atölyelerimiz, sömestr/yaz kamplarımız, kurumsal şirketler için yetişkin atölyelerimiz ve sosyal sorumluluk çözümlerimiz de mevcut. Çok yakında otizm spektrumlu çocuklar için hazırlanmış özel ihtiyaçlar programımız da uygulamaya geçecek. Aşağıda her bir hizmetin detayı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Düzenli Eğitim Programları

e² Genç Mühendislerin düzenli programları, yıl boyunca anlaşmalı eğitim kurumları ve merkezlerde verilir. Yaş ve içeriğe göre farklılaşan 5 eğitim programımız var. Program detaylarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Programları Gör

e² Özel Günler

Çocuğunuza ve konuklarınıza eğlenceli, farklı bir doğum günü partisi yaşatmak istiyorsanız ya da ailenizin hep beraber eğlenebileceği özel bir aktivite arıyorsanız ilginizi çekecek etkinliklerimiz var!

Tavsiye edilen süre: 1.5 – 2 saat

Detaylı Bilgi

 e² Yaz/Sömestr Kampları

Okullar kapanmış olabilir, ama eğlenerek öğrenmenin yeri ve zamanı yok!

e² Kamp programı tatil dönemlerinde anlaşmalı eğitim kurumlarında, merkezlerde ve otellerde yapılır. Hafta içi tam/yarı zamanlı olarak değişkenlik gösteren tatil programlarımızın müfredatı düzenli eğitim programı müfredatından farklıdır, çoğu zaman STEM atölyelerine ek olarak başka aktiviteler de içerir.

Mevcut Kampları Gör

e² Kurumsal Çözümler

LEGO®’yu çocuk oyuncağı sanıyorsanız yanılıyorsunuz!

e2 Kurumsal Atölyeleri, şirket çalışanlarına ve ailelerine, eğlenceli ve alışılmışın dışında atölyeler sunuyor!

e² Yetişkin Takım Atölyeleri:Gelişim ve motivasyon odaklı takım atölyelerimizde, çalışanlarınız gruplar halinde onlara verilen görevi yaratıcı yaklaşımlarla tatlı bir rekabet ortamında çözmeye çalışıyorlar. Bir görev için birlikte çalışmak, problemlerin üstesinden gelmek, çalışanlarınızdan günlük iş akışlarında beklediğiniz pek çok beceriyi pekiştiriyor.

e² Yetişkin Bireysel Atölyeler:  Çalışanlarınızın motivasyonunu arttıracak, onların ilgi alanlarına verdiğiniz destek ile çalışılmak istenen şirket olmanıza katma değer sağlayacak bireysel atölyelerimizde, çalışanlarınız yetişkinlere özel ileri seviye LEGO® modelleri ile kafalarını dağıtıp eski günlere dönecekler. Ve tabii ki çok eğlenecekler 🙂

e²  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri:  Çocukları geleceğe hazırlayan bir sosyal sorumluluk projesi istediğinizde, 4-12 yaş arası çocuklar için, uzun soluklu eğitim programları hazırlayabiliriz. İster şirket çalışanlarınızın çocukları olsun, ister iletişimini yapabileceğiniz bir KSS projesi olsun, markanızın eğlenerek öğretme tekniğini uygulayan global bir eğitim programı vasıtasıyla çocukları geleceğe hazırlayan bir eğitim projesine imza atması mümkün.

 

İletişime Geç

e² Özel İhtiyaçlar

e² farklı beceri ve ihtiyaçlara sahip çocuklar için hazırlanmış özel programlar sunuyor.

Çocuğunuzun ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış, birden fazla algıyı kullanarak öğrenme deneyimi sunan e² Özel İhtiyaç LEGO® Atölyesi,

  • Görme problemi olan
  • İşitme problemi olan
  • Hareket kısıtlaması olan
  • Gelişim bozukluğu olan
  • Dikkat bozukluğu ve hiperaktivitesi olan

çocuklar için uygun. Özel İhtiyaçlar atölyelerimizle ilgileniyorsanız bize ulaşın.

İletişime Geç