Ana Sayfa / BIG BUILDERS / E2 Genç Mühendisler Tatil Programı

E2 Genç Mühendisler Tatil Programı

.

ETKİNLİK ADI: Genç Mühendisler Yaz Kampı

TARİH: 20 Haziran – 08 Temmuz

ETKİNLİK ÖZETİ: Haydi çocuklar, yüz yüze kamp zamanı!

Birlikte keşfetmek, icat etmek, eğlenerek öğrenmek ve yeni oyunlar kurmak için sizi kampımıza bekliyoruz! Bu sene kamp programlarımız 4-10 yaş arası tüm çocuklar için!

YAZ KAMPI FİYATLARIMIZ:

K1 : Hafta İçi Okul Öncesi Grubumuz

1 Haftalık 1.200 TL // 2 Haftalık 2.000 TL // 3 Haftalık 3.000 TL

Not : Haftalık program 5 yarım gün içermektedir. ( Hafta içi her gün 14:00 – 16:15 )

K2 : Hafta İçi İlk Okul Grubumuz

1 Haftalık 1.400 TL // 2 Haftalık 2.600 TL // 3 Haftalık 3.600 TL

Not : Haftalık program 5 yarım gün içermektedir. ( Hafta içi her gün 10:30 – 13:10 )

K3 : Hafta Sonu Okul Öncesi Grubumuz

Yarım Günlük 250 TL 

( Hafta sonu her gün 10:30 – 13:00 )

K4 : Hafta Sonu İlk Okul Grubumuz

Yarım Günlük 300 TL

( Hafta sonu her gün 14:00 – 16:15 )

Fiyatlarımıza 18% KDV Dahildir.

Telafiler : Hafta içi gruplarımız için 1 telafi hakkı olacaktır. Hafta sonu gruplarımızda telafi bulunmamaktadır.

İndirimler : 10% kardeş indirimi bulunmaktadır.

Satın Al

BIG BUILDERS (4-5) HAKKINDA:

Oyun temelli programın birincil hedefi, yaratıcılığı ve bağımsız problem becerilerini geliştirmek. Bu program boyunca öğrencilerimiz hafta başka bir konu öğrenip, onlara temin edeceğimiz K’NEX® ve benzeri yapı oyuncaklarından oluşan özel kitlerle, öğrendikleri konularla ilintili 3 boyutlu modeller inşa edecekler.

 Yaratmayı daha çok sevecek, tek başlarına problem çözme konusunda kendilerine daha çok güvenecekler. Çevre, dünya, hayvanlar ve doğa hakkındaki bilgilerini artırıp, mühendislik terimleri ile tanışacaklar, basit fen ve matematik konularına giriş yapacaklar.

BRICKS CHALLENGE (6-10) HAKKINDA:

Ödüllü STEM programımız Bricks Challenge, ( 6-10 yaş grubu ) çocuklar mekanik ve robotik modelleri keyifle inşa ederken, onları gerçek hayatta gördükleri makinelerin temel çalışma prensipleriyle tanıştırıp, eğlenceli vakit geçirmelerini hedefliyor. Güçlü bir vinç nasıl yapabiliriz ? Çamaşır makinesi merkezkaç kuvvetini nasıl kullanıyor ? Arabada hareketin iletimi nasıl gerçekleşiyor ?

Öğrencilerimizle her atölyemizde farklı bir bilim konusunu konuşacağız ve bu bilim konusuyla direk bağlantısı olan bir model inşa edeceğiz.

GALILEO TECHNIC (11-14) HAKKINDA:

Programımız uygulamada motorize LEGO® modelleri kullanarak, ortaokul seviyesi çocuklarını, okulda gördükleri fen ve matematik konularını eğlenerek anlamalarını, makine mühendisliğinde gelişmelerini sağlıyor. Galileo Technic, çocukların LEGO® modellerinde makine mühendisliğinin temel ilkelerini kullanmalarını sağlayan ileri düzey, konu odaklı bir çalışma programı. Bu programla, bir makinenin çalışma prensibinin fiziksel, matematiksel ve teknik yönlerini inceleyen çocuklar, kendi makinelerini inşa etmek için izlemeleri gereken en uygun ve verimli yöntemi bulmayı öğrenecekler.

 

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren global bir eğitim firmasıdır. 

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.